czwartek, 1 stycznia 2015

Podsumowanie wyzwania "Najpierw czytam, później oglądam"

I oto kolejne podsumowanie wyzwania "Najpierw czytam, później oglądam". Niestety wyniki nie są powalające, jednakże jakieś są. Czasami mam wrażenie, że z każdym miesiącem jest coraz gorzej:( Ale wiem, że w styczniu będzie lepiej, bo już jestem pewna, że ja nie zawiodę :) Miałam pomysł, żeby zawiesić wyzwanie, ale nie poddaję się tak łatwo. Zaczyna się nowy rok, nowe wyzwania. Może więcej osób się zgłosi i weźmie na poważnie to wyzwanie (tak, wiem - mnie też to dotyczy). Oto znakomita dwójka, na którą zawsze mogę liczyć: 

Fiolka K:

1. "Zamek z piasku, który runął" - Stieg Larsson 

Katherine Parker:

1. "Gra w kłamstwa" - Sara Shepard

Dziękuję Wam bardzo. Chcę też przypomnieć, że wyzwanie zaczęło działać w wakacje i wtedy też się zakończy... albo i nie. Dlatego w styczniu dalej będzie funkcjonować. Możecie się zgłaszam w zakładce Wyzwanie autorskie [LINK], tam też zostawajcie linki do recenzji. Naprawdę wierzę, że w styczniu będzie lepiej :)

Niedługo na blogu pojawią się też nasze stosiki. Dlatego też tutaj nie będę się rozpisywać na temat minionego roku. Powiem tylko, że był dla mnie ważny, bo w końcu rok 2014 jest rokiem założenia tego bloga i mojej współpracy z Healy, co jest dla mnie wydarzeniem wyjątkowym i naprawdę dobrym. Będę długo to wspominać :)  Miałam się nie rozpisywać, a już w mojej głowie tworzą się kolejne zdania... No cóż, kiedy indziej :)

Pozdrawiamy Was
Elfik i Healy


3 komentarze:

 1. Bardzo ciekawe wyzwanie :) Już nie mogę się doczekać stosików.

  Pozdrawiam,
  Alpaka

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo się cieszę, że nie zakończyłyście wyzwania :D Z mojej strony mogę obiecać, że na pewno będzie lepiej! :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku:)

  P.S. Czekam na te stosiki.

  OdpowiedzUsuń