piątek, 10 października 2014

Nasz pierwszy KONKURS w historii


Konkurs!

I tak doszliśmy do momentu, w którym nareszcie na naszym blogu zostanie ogłoszony... KONKURS! Tak, dobrze przeczyliście :) Najprawdziwszy w świecie konkurs. Na początku do wygrania będzie pewna wyjątkowa powieść, która zawładnęła moim życiem. Sprawiła, że zaczęłam przynajmniej w części rozumieć życie. A tą książką jest "Otwórz oczy, zaraz świt" Mateusza Czarneckiego [RECENZJA]. Na początku będzie łatwe zadanie. Z czasem podniesiemy poprzeczkę ;)Regulamin:

1. Organizatorem konkursu są właścicielki bloga: Healy Rom, Elfik Book oraz Autor powieści.
2. Fundatorem nagrody jest Autor - Mateusz Czarnecki.
3. Nagrodą jest egzemplarz książki "Otwórz oczy, zaraz świt" ( zwycięzca otrzyma specjalny kod, który po wprowadzeniu na stronie Autora "aktywuje" wygraną).
4. Konkurs trwa od 10 października do 17 października do godziny 23.59.
5. Ogłoszenie zwycięscy nastąpi w przeciągu tygodnia.
6. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest odpowiedzenie na konkursowe pytanie.
7. Zwycięzcę wybierzemy drogą losową.
8. Ze zwycięzcą skontaktujemy się drogą mailową. Na odpowiedź czekamy 3 dni. Jeśli zwycięzca nie odpowie w przeciągu tych dni, wylosujemy kolejna osobę.

Przykładowe zgłoszenie:

Nick: 
E-mail:
Odpowiedź na pytanie:
   Co jest dla Ciebie ważne w życiu?    

Dodatkowe losy:

Obserwuję bloga jako:
Udostępniłem/am baner na blogu: 
Udostępniłem/am baner na FB: 


Książkę można nabyć na stronie: http://zarazswit.pl/ [LINK]

Życzymy powodzenia! 
Elfik i Healy


  

23 komentarze:

 1. booksofmeworld

  booksofmeworld@gmail.com

  W życiu ważnych dla mnie jest kilka rzeczy, bo jest to rodzina, przyjaźń czy miłość, ale też zdrowie, które doświadcza mnie już od małego i czasami się zastanawiam z ilu rzeczy przez tą kruchą rzecz będę musiała jeszcze zrezygnować. Dlatego jeśli ktoś by mnie zapytał, co dla mnie w życiu jest ważne poza tymi oczywistymi rzeczami to od razu odpowiem, że właśnie zdrowie, bo ciągła gonitwa od lekarza do lekarza, czy rezygnowanie z rzeczy, które sprawiają radość jest naprawdę straszna...

  OdpowiedzUsuń
 2. Nick: Wondeland OfBook
  E-mail: theworldofbook@gmail.com
  Banerek na blogu: http://wonderlandof-books.blogspot.com/
  Nie mam fb, ale udostępniłam w google. Mam nadzieję, że może być :)
  Odp:
  Najważniejsze dla mnie w życiu jest radość i korzystanie z życia. Sławne słowa: Carpe diem to moje motto i staram się iść przez życie słuchając go.

  OdpowiedzUsuń
 3. gosia.h-m
  gosia.h-m@o2.pl

  w życiu ważne są tylko chwile
  a może aż chwile?
  a ja najbardziej cenię chwile spędzone z bliskimi, bo posiadani bliskich to największa radiść życia :)

  OdpowiedzUsuń
 4. E-mail: Martynasp4@op.pl
  Odpowiedź na pytanie: Według mnie najważniejsze są osoby, które się kocha. Rodzina i przyjaciele dopełniają nas, bo jak czerpać radość z wykonywanych czynności, gdy nie możemy się z nikim podzielić swoim szczęściem? W ciągu mojego krótkiego życia straciłam już wiele ważnych dla mnie osób, a każdą kolejną stratę odczuwałam gorzej od poprzedniej. Gdybym nie miała bliskich, z którymi mogłabym płakać, śmiać się czy chociażby przebywać w ciszy, życie nie miałoby sensu. Dlatego uważam, że najważniejsi są moi bliscy, za których mogłabym oddać nawet własne życie.

  OdpowiedzUsuń
 5. boou
  obserwuję jako: boou
  E-mail: boo_oo@wp.pl
  Odpowiedź na pytanie: Napiszę krótko: zdrowie, jest chyba najważniejsze bo jak jest zdrowie to i jest szczęście, poza tym myślę, że jest ważne to aby nie być samotnym, mieć osoby bliskie, na których można zawsze polegać i na nie liczyć :)

  OdpowiedzUsuń

 6. Nick: ma ra
  E-mail: mara180893@gmail.com
  Odpowiedź na pytanie: najważniejszą wartością jest dla mnie miłość i przyjaźń, bez których życie nie miałoby sensu
  Obserwuję bloga jako: ma ra

  OdpowiedzUsuń
 7. Nemo Imagine
  E-mail: notatniknemo@gmail.com
  Co jest w moim życiu ważne?... Właściwie wszystko.
  Na górze mojej piramidki wartości są jednak ludzie marzenia. Poprawka, spełnianie marzeń. Bo moim zdaniem życie nie jest.. po prostu żyć. Jeśli już mamy możliwość istnienia, to trzeba to jakoś wykorzystać. Robić to, co się chce. Spełniać marzenia.
  Mam nadzieję że w swoim życiu osiągnę choć parę postawionych przed sobą celów. Bo to jest najważniejsze! Być wolnym i czerpać z tego same przyjemności. Swoją drogą, jednym z moich marzeń jest przeczytanie wszystkich książek świata. To zdecydowanie niemożliwe, ale w końcu to marzenie.
  Obserwuję bloga jako Nemo Imagine C:

  OdpowiedzUsuń
 8. Nick: Burggrave
  E-mail: Lily_P@wp.pl
  Co jest dla Ciebie ważne w życiu?
  Ważne? Nie powiem przyjaźń - nie umiem jej zdefiniować. Powiem inaczej, ważna jest dla mnie czyjaś obecność, czyjakolwiek. Mam kilka osób, z którymi mogę porozmawiać o wielu rzeczach, napisać o każdej pierdole - i to jest tak naprawdę WAŻNE. Rodzina też, inni też, ale tu chodzi o to coś wyjątkowego, co jest - i co powinno być zawsze. nie bezmyślne nazywanie kogoś przyjacielem, to nie jest ważne. Mówię że nie mam przyjaciół, nikogo nie kataloguję w takie różne zakładeczki, po prostu jest te kilka osób, na które mówię znajomi - ale są ważni.
  Ważna jest też wiara, to wszystko, co z nią wiążę, sposób w jaki ją traktuję, co ona mi daje i co dzięki niej w życiu odnajduję. Lakoniczne, prawda? Teraz modny jest ateizm. A ja nie wstydzę się faktu, że co niedziele jestem w kościele i lubię to, nie chodzę bo muszę, tylko chodzę, bo coś mi to daje. przecież mogłabym powiedzieć, że nie chcę chodzić i tak robić - ale to dla mnie za ważne, żeby się tego wyrzekać. tak mnie wychowano, tak to ciągnę dalej - po prostu. Amen?
  Ważna jest też pasja, ale... Chyba starczy już tego pisania. Pasja to inna rzecz. Te osoby i wiara - to jest dla mnie najważniejsze.
  *Za literówki przepraszam, nie jestem w stanie rozczytać mikroliterek i wyłapać wszystkiego, czego nie podkreśla strona*

  Co do dodatkowych losów - obserwuję bloga, plus u siebie (rudymi-oczami.blogspot.com) po prawej w widgecie mam linka do bloga. nie wiem czy to się liczy ;) I dałam linka na swój FP, fp bloga znaczy. Musiałam to dopisac, dlatego usunęłam komentarz wyżej, nieważne :-:

  OdpowiedzUsuń
 9. Nick: little black
  E-mail: irudnik@onet.pl
  Co jest dla Ciebie ważne w życiu?
  Najważniejsza jest dla mnie miłość! Chciałabym zawsze czuć się kochana i potrzebna.
  Obserwuję bloga jako little black

  OdpowiedzUsuń
 10. Nick: Magda Saska-Radwan
  E-mail: mmsaskaradwan@gmail.com
  Odpowiedź na pytanie:
  Co jest dla Ciebie ważne w życiu?
  WSPÓLNY OBIAD Z RODZINĄ

  Dodatkowe losy:
  Obserwuję bloga jako: Magda Saska-Radwan
  Udostępniłem/am baner na blogu: http://przezpiekneokulary.blogspot.com/p/konkursy.html
  Udostępniłem/am baner na FB: nie posiadam FB


  OdpowiedzUsuń
 11. Nick: Paulina.
  E-mail: paul75i1@wp.pl
  Odpowiedź na pytanie:
  Co jest dla Ciebie ważne w życiu?
  MIŁOŚĆ i oparcie w innych.

  Dodatkowe losy:
  Obserwuję bloga jako: paul75i1
  Udostępniłem/am baner na blogu:
  http://moje-poczytajki.blogspot.com/p/konkursy.html
  Udostępniłem/am baner na FB: nie

  OdpowiedzUsuń
 12. Nick: Valeeflorc
  E-mail: valeeflorc@gmail.com
  Odpowiedź na pytanie:
  ,,W życiu ważne są tylko chwile" - jak śpiewał Rysiek Riedel. Zdawać się może, że to najlepsza odpowiedź na powyższe pytanie. Najlepsza, bo najprawdziwsza. I tak też uważam. Nikogo nie obchodzą drobne porażki, jeśli owiewają wielkie zwycięstwo. Nikogo nie obchodzą drobne sukcesy, jeśli owiewają sromotną klęskę. Liczą się momenty, staram się, aby stanowiły one moje chwile chwały, aby otaczali mnie ludzie, których kocham i którzy kochają mnie. Chcę dążyć do celu, realizując własną filozofię życiową, tak, aby pozostać w zgodzie z własnym moralnym ja. Chcę się samodoskonalić. Chcę być potrzebna i chcę, aby moje działanie pozostawiło trwały ślad na ludzkich historiach. Aby znaleźć równowagę między życiem dla drugiego człowieka, a dla samego siebie.

  OdpowiedzUsuń
 13. Nick: Marta Marple
  E-mail: marpleous@gmail.com
  Odpowiedź na pytanie: Co jest dla mnie ważne w życiu? Myślę, że najważniejsi dla mnie są moi bliscy. Pewnie brzmi to niezbyt oryginalnie, ale to wypływa z mojego serca. Nie, żebym była od razu wspaniałomyślna, kochana... Aż tak dobra to ja nie jestem. Popatrzmy na to z drugiej strony. Jeżeli Twoja rodzina, przyjaciele są zdrowi, szczęśliwi, ty także jesteś radosna. Proste! "Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, kiedy się nią dzieli"
  Baner na blogu: http://shelf-of-books.blogspot.com/p/konkursy.html

  OdpowiedzUsuń
 14. nick: Martucha180
  e-mail: martucha180@tlen.pl
  odpowiedź: W tej chwili najważniejsze dla mnie osobiście jest tylko i wyłącznie zdrowie. Choróbsko mnie dopadło i nie odpuszcza. Reszta stety niestety zeszła na dalszy plan. Najpierw muszę zadbać o siebie, a dopiero potem o ludzi wokół mnie.

  Dodatkowy los: banerek tutaj http://atramentowomi.blogspot.com/p/konkursowo.html

  OdpowiedzUsuń
 15. Nick: Julia
  E-mail: tt125@onet.pl
  Odpowiedź na pytanie: Co jest dla Ciebie ważne w życiu?

  Najważniejsza jest MIŁOŚĆ.
  Pozwolę sobie zacytować fragment książki "Bóg nigdy nie mruga" Reginy Breet:
  " Posłuchaj.... W ostatecznym rozrachunku Bóg zada ci tylko jedno pytanie: Czy kochałeś? Rozumiesz? Tylko to się liczy. Czy kochałeś?" ...

  Baner udostępniłam na fb: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=607597252683130&set=a.463224923787031.1073741827.100002985819754&type=1&theater

  OdpowiedzUsuń
 16. Nick: Nathalia
  E-mail: natalia.kcr@wp.pl
  Odpowiedź na pytanie: Co jest dla Ciebie ważne w życiu?

  W moim życiu jest wiele rzeczy, które są ważne. Ciężko odpowiedzieć jednoznacznie na to pytanie, wytypować spośród miliona ważnych i mniej ważnych rzeczy jedną, która będzie odpowiednią i powiedzieć: „Tak, to Ty jesteś tą ważną rzeczą”. W różnych okresach mojego życia, różne rzeczy były dla mniej istotne. Nie biorę pod uwagę tych, które od początku mojego życia odgrywały dla mnie wielką rolę, takie jak rodzina, zdrowie, przyjaciele. Na każdym etapie mojego życia zwracałam uwagę na inne wartości. Gdy byłam młodsza ważne było mieć przyjaciela z którym będę mogła wyjść pograć w siatkówkę, na rolki lub na spacer. Teraz, gdy trochę dojrzałam, zwracam uwagę na inne aspekty. Teraz zależy mi na skończeniu szkoły, zdobyciu wykształcenia, rozwijaniu siebie, swoich pasji. Nie oznacza to, że rzeczy które były ważne kiedyś, nagle tracą na wartości na rzecz nowych. Każdy etap życia rodzi nowe ideały, nie wyklucza jednak istnienie tych starych. Ostatnio wiele czasu poświęciłam rozmyślaniu i doszłam do wniosku, że wielką rolę w życiu człowieka odgrywa właśnie wcześniej wspomniana pasja. Trzeba mieć jakiś cel, do którego będzie się dążyć- bez względu na brak czasu czy pieniędzy. Gdy ma się pasję łatwiej przychodzi człowiekowi uporanie się z problemami, ponieważ wie, że jest w jego życiu coś, co chce i będzie robił bez względu na to czy wszystko inne się zawali, czemu może poświęcić swój czas i w pełni się temu oddać, a wtedy właśnie człowiek ten staje się bardziej wartościowy dla samego siebie. Może to jest właśnie odpowiedź na wcześniej zadane pytanie- ważne jest znać swoją wartość, bo przecież być ważnym dla siebie jest bardzo…ważne.

  OdpowiedzUsuń
 17. W życiu ważne jest dla mnie zdrowie i bezpieczeństwo - moje i najbliższych - oraz postępowanie zgodne z moimi wartościami. Podejmowanie decyzji i dążenie do celu nie powinno wiązać się z łamaniem zasad, którym chcę pozostać wierna.

  angieomangie@gmail.com
  Obserwuję jako: Angie

  OdpowiedzUsuń
 18. W życiu ważna jest dla mnie przede wszystkim moja rodzina, ludzie, których kocham, bo bez nich życie nie miałoby sensu. Na drugim miejscu jest zdrowie, bo jeśli jest zdrowie, to wszystko inne jakoś się ułoży.
  Obserwuje jako: milanka13
  e-mail: monikak.13@interia.eu
  Baner na: http://zaczytana-emka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

 19. Nick: Anita M
  E-mail: kastorm4@wp.pl
  Odpowiedź na pytanie:
  Co jest dla Ciebie ważne w życiu? Dla mnie najważniejsza w życiu jest moja córeczka, odkąd pojawiła się na świecie, mianowicie pięć miesięcy temu. Bardzo długo się o nią starałam. W momencie, gdy już zwątpiłam w to, że może się udać, gdy się poddałam, odpuściłam...stał się CUD. Do dziś nie mogę uwierzyć w jej istnienie. Jest moim największym skarbem i urzeczywistnionym marzeniem. Teraz tylko pragnę aby była zdrowa i aby nic nie zepsuło mojego szczęścia:)

  Obserwuję bloga jako: Anita M
  Udostępniłem/am baner na blogu: http://liona-mojepasje.blogspot.com/
  Udostępniłem/am baner na FB: https://www.facebook.com/moje.pasje.3

  OdpowiedzUsuń
 20. Nick: A.
  E-mail: xstill.changeablex@gmail.com
  Odpowiedź na pytanie:
  Zazwyczaj słynę z tego, że potrafię się naprawdę bardzo rozpisywać. Jednak pytanie - "co jest dla Ciebie ważne w życiu?" sprawia, że nasuwa mi się naprawdę krótka odpowiedź, a wszelkie czynniki ją budujące stanowią idealną całość... Otóż - dla mnie w życiu ważne jest tylko, bądź aż, - szczęście najważniejszych dla mnie osób, a także swoje własne. Dlaczego? Bo na nie składa się wiele czynników i kiedy mamy świadomość, że robimy coś dla ludzi, na których nam zależy oraz realizujemy własne cele, przybliżamy się do tego szczęścia... A to już ogromny sukces.

  Obserwuję bloga jako: A.

  OdpowiedzUsuń
 21. Nick: Mari7895
  e-mail: marika.knapp@gimnazjum1-gostyn.edu.pl

  Co w życiu jest dla mnie ważne? Na pewno rodzina, przyjaciele. Nie jestem bezduszna, ciągle troszczę się o ludzi, nawet jeśli tego nie chcę. Liczy się dla mnie również moja wiedza, którą ciągle staram się uzupełniać. Przejmuję się również opowiadaniem, które tworzę na blogu, tym, co ludzie powiedzą na temat mojej twórczości. Nie ważne jest, co ludzie mówią o mojej osobie, liczy się tylko twórczość. Dodatkowo, pewnie jak każda osoba na tym świecie, ważne są dla mnie uczucia: miłość, szczęście, bezpieczeństwo. Ważne dla mnie jest też postępowanie zgodnie z moimi zasadami, osiąganie celów, które przed sobą zostawiłam.


  Obserwuję bloga jako: Mari7895
  Udostępniłam baner na blogu: http://opowiadaniebyjasminelovelace.blogspot.com/

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 22. Nick Gracenta
  email gracja313@tlen.pl
  Ważne w życiu jest szczęście i wszystko, dzięki czemu możemy je osiągnąć.

  OdpowiedzUsuń
 23. Błogi dziękują do VSAC federalnych kredytów, który pomoże mi się w zeszłym miesiącu, aby uzyskać szybki kredyt uruchomić mój biznes, byłem w wielkim ryzykiem uzyskania kredytu usług z jednej fałszywej firmy, którzy obiecują, aby uczynić mi kredytu i mam szukać nie udaje mi, aż poznałem Bóg obawiając pożyczki pożyczkodawcy, który teraz mi pomóc wzmocnić pożyczki w wysokości $ 15,000.00 niedawno używane w moim sklepie, więc jestem bardzo wdzięczny i szczęśliwy mając te usługi firmy pożyczki jako pomocna dłoń w świecie, aby pomóc tym, w trudnych potrzebuje pieniędzy, to firma o nazwie VSAC federalnych kredytów TRUST firmy "james.ben002@hotmail.com" pomoże Ci uzyskać kredyt bez stresu bez względu na kraj, trzeba je tylko 2 godziny, aby przetwarzane kredytu bez względu na ilość i zostanie on wysłany do Ciebie na konto bankowe bez zwłoki, tak więc jestem szczęśliwy dla firmy, jeszcze raz dziękuję panu Jamesowi. Ben menedżer, który mnie znowu pomóc, kiedy uzyskanie kredytu, dziękuję cieszę że transakcje z Tobą i obiecuję być ogłaszając swój codzienny firmy, ponieważ są naprawdę prawdziwe i wiarygodne. dziękuję, możesz wysłać do firmy teraz, aby uzyskać kredyt na: James.ben002@hotmail.com

  OdpowiedzUsuń