sobota, 8 lutego 2020

Rozdanie z "Żelaznymi Werblami" Tomasza Sadowskiego!

Kochani!

Pamiętacie moją recenzję niesamowitej książki pod tytułem Żelazne Werble? Mam nadzieję, że tak, a jeśli nie, to Was na samym początku do niej odsyłam --> recenzja. Dlaczego? Otóż chciałabym Was serdecznie zaprosić do wzięcia udziału w rozdaniu, gdzie do wygrania są właśnie Żelazne Werble Tomasza Sadowskiego!

Zainteresowani? Mam nadzieję, że tak! :) 


Co trzeba zrobić by wziąć udział w tym rozdaniu? Przede wszystkim zapoznać się z regulaminem!

REGULAMIN:

1. Rozdanie jest organizowane przez właścicielkę bloga – Olgę Piechotę.
2. Książka jest ufundowana przez autora – Tomasza Sadowskiego.
3. Rozdanie trwa od 8 lutego do 27 lutego 2020 roku.
4. Ogłoszenie wyników nastąpi w ciągu tygodnia od zakończenia rozdania. 
5. Warunkiem wzięcia udziału jest odpowiedzenie na pytanie zadane w ramach rozdania (poniżej).
6. Zwycięzca jest zobowiązany podać adres na terenie Polski. 

Prosiłabym o odpowiedzi na pytanie w komentarzach pod tym postem. Byłoby miło, gdybyście podali też swój adres mailowy, gdyż w taki sposób od razu skontaktuję się ze zwycięzcą. Jeśli przez 7 dni od rozstrzygnięcia nie uda mi się nawiązać kontaktu ze zwycięzcą, to wybiorę kolejną osobę. 
Rozdanie będzie trwało równocześnie na moim Instagramie oraz fanpage'u strony, więc jeśli preferujecie media społecznościowe, to tam zapraszam :)

A o to pytanie:

Jaki współczesny wynalazek może zmienić przyszłość naszej planety i dlaczego? 

Z niecierpliwością czekam na Wasze odpowiedzi! ♥

8 komentarzy:

 1. Bardzo ciekawe pytanie. Pomyślę nad odpowiedzią i być może się zgłoszę. 😊

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawe pytanie, aż zaczęłam się zastanawiać i trzeba przyznać, że nie jest łatwo wybrać. Trudno spośród wielu skrajnych - ups. Skierowałabym się raczej skupić na Ziemi niż na ludziach, ponieważ my myślimy choć czasami się zastanawiam czy tak jest, czy tylko to sobie wmawiam ;)
  Wynalazek na jaki wpadłam to "maszyna niszcząca wszystko to, co wyrzucamy do wód, zakopujemy w ziemi i zastępująca to co wypuszczamy w powietrze zanieczyszczając wszystkie możliwe areny należące do natury oraz będące naszym miejscem do życia".
  W skrócie:
  * wszelkie odpadki byłyby "recyklingowane" - wszystkie
  * "wkładane" do maszyny która zamieniałaby je w paliwo
  * te "paliwo" zastąpiłoby te używane dzisiaj, te "zanieczyszczające, śmierdzące i smrodzące w kominach czy samochodach oraz innych urządzeniach"
  * jednocześnie nie wyrzucałoby to w przestrzeń śmieci
  * "odpadki" tego paliwa znajdujące się w powietrzu musiałyby wchodzić w jakąś chemiczną interakcję, dzięki czemu nie niszczyłoby to zieleni, ani powietrza oraz nie dodawałoby zbyt wiele dwutlenku węgla. To niech już naukowcy myślą, co z tym zrobić :P

  W ten sposób ludzie może zaczęliby przestawać rzucać wszystkim an prawo i lewo, bo kupowaliby tańsze paliwo, choć pewnie pojawiłby się problem ilością sprzętu. Bo ta liczba hałasu za oknem jest zatrważająca jak niszczenie zieleni dla parkingów O_O
  Ale byłoby czyściej, Ziemia miałaby jakiś "święty" spokój, a ludzie może skupiliby się bardziej na myśleniu co dalej :)

  I w ten oto sposób wzięłam udział. ha!

  OdpowiedzUsuń
 3. Naprawdę ciekawy konkurs :) Książka co prawda nie należy do mojego ulubionego gatunku, ale mam nadzieję, że dużo ludzi chętnych się zgłosi :) Wreszcie książka za darmo! :D Powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 4. Byłby to magiczny czytnik, który potrafiłby przenosić czytelników do świata z książki, dzięki czemu wszyscy – no, większość ludzi w każdym razie bo nie wszyscy lubią czytać, niestety – większość ludzi by się przeniosła do świata książki i nasza planeta by sobie odsapnęła bo byłoby na niej tylko niewielu ludzi :) Najfajniejszą funkcją, której bym wymagała od jakiegokolwiek czytnika – co za szkoda, ze nie jest to niestety możliwe – byłoby bowiem gdyby mój czytnik, jak już powiedziałam, potrafił przenosić mnie do świata, o którym czytam. Czy jest to magiczna kraina z powieści fantasy, czy miasteczko, w którym popełniono zbrodnię z czytanego przeze mnie kryminału – mogłabym odwiedzić to miejsce i obejrzeć je moimi własnymi oczami. Zobaczyć Hogwart na własne oczy? Poznać Bellę i Edwarda? Byłoby naprawdę wspaniale. Byłoby również super gdyby czytnik dysponował funkcją zatrzymywania czasu w realnym świecie, w którym czytamy książkę, w ten sposób bowiem, nie tracilibyśmy czasu, jako że po skończeniu książki odkrywalibyśmy, że w świecie realnym minęłaby zaledwie jedna sekunda. O ile w ogóle byśmy chcieli wracać do świata realnego :) ekpyrosis@onet.eu

  OdpowiedzUsuń
 5. Water Hack Burns 2 lb of Fat OVERNIGHT

  At least 160 000 women and men are hacking their diet with a easy and SECRET "water hack" to burn 2lbs every night as they sleep.

  It's easy and it works with anybody.

  This is how you can do it yourself:

  1) Hold a clear glass and fill it half glass

  2) Proceed to learn this weight losing hack

  so you'll become 2lbs skinnier as soon as tomorrow!

  OdpowiedzUsuń