wtorek, 8 kwietnia 2014

Coś dla miłośników Percy Jacksona

'' Archiwum Herosów '' 

Młodzi Herosi, macie wyjątkową okazję zajrzeć do ściśle tajnego Archiwum Herosów! Zebrane przez starszego skrybę Obozu Herosów, Ricka Riordana, te ściśle tajne akta zawierają relację z trzech najbardziej niebezpiecznych przygód Percy’ego Jacksona, wywiady z waszymi ulubionymi bohaterami, mapę Obozu Herosów i wiele więcej. Zostań znawcą świata Percy’ego dzięki przewodnikowi po książkach z serii „Percy Jackson i bogowie olimpijscy”. 


Jest to książka uzupełniająca powieść o Percym Jacksonie. Opowiedziano nam w niej 3 krótkie, porywające przygody, jakie spotkały naszego Perciego. Dowiemy się jak bardzo ważna jest współpraca, bo niemal zawsze potrzebna nam jest pomoc w trudnych sytuacjach.  Nasz bohater da nam w tym przykład współgrając z swym wrogiem. Zobaczymy kto i po co ukradł rydwan Aresa. Poznamy jakże denerwujących braci Clarisse. Czy Percy zginie dzięki piżmowemu smokowi ?  A może dzięki wielkiemu tytanowi ? Dowiedz się czytając ta ksiązkę ! 


Jest to opowiadanie dla miłośników Percego Jacksona. Niespodzianką w niej jest dokładnie wyrysowana mapa Obozu Herosów oraz wywiady z wieloma fantastycznymi postaciami.  A jeżeli chcesz zrobić sobie przerwę na ostatnich stronach została umieszczona krzyżówka i łamigłówka na temat twojej wiedzy o Percym Jacksonie.  Lekka, wesoła książka nie zajmująca wiele czasu. Myślę, że dla fanek naszego bohatera spodoba się ona bardziej. Niestety dla mnie jest obojętna, ale miło się ją czytało. Polecam. ;) 

4 komentarze:

 1. Kocham tą serię książek! Fajna recenzja:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja oglądałam filmy i bardzo mi się spodobały, także chyba wezmę się za książkę. Nie jestem fanką Percego, ale samego ujęcia mitologii w owym dziele. Wykorzystano ją niesamowicie. Pozdrawiam ; *
  antediluvianme.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. faktycznie film był bardzo ciekawy. :)
   chyba przyłącze się do Ciebie i przeczytam całego prawdziwego Perciego Jacksona, a nie dodatki. ;)

   Usuń
  2. Jestem wielką fanką całej serii o Precym Jecksonie i Olimpijskich Herosów i polecam serdecznie :)

   Usuń