wtorek, 2 stycznia 2018

Podsumowanie 2017 roku!!!

Witajcie w 2018 roku!

Za nami kolejny niesamowity rok, a przed nami pewnie jeszcze lepszy! 2017 rok był dla mnie naprawdę wyjątkowym rokiem – pełnym niespodzianek, skrajnych sytuacji i zmian. Pamiętam, że 31 grudnia 2016 roku siedziałam w swoim pokoju chwilę przed wyjściem na bal sylwestrowy. Wtedy sobie obiecałam, że zrobię wszystko, by dokładnie za rok czuć satysfakcję z tego, co przeżyłam i nie żałować niczego. Pewnie sami wiecie po sobie, że trudno dotrzymać takich postanowień. Doskonale zdawałam sobie z tego sprawę. Jednak teraz mogę się Wam pochwalić, że 2017 rok był dokładnie taki, jaki sobie wymarzyłam :) 

Pierwsza połowa była dla mnie bardzo ciężka, ponieważ przygotowywałam się do matury. Dlatego wtedy przez tak długi czas nie pojawiały się żadne posty. Ostatecznie maturę zdałam, choć były przedmioty, które niekoniecznie napisałam satysfakcjonująco, ale był też takie, które bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły. Planowałam iść na medycynę, jednak teraz mogę się Wam przedstawić jako studentka pierwszego roku psychologii na UMK w Toruniu :) Los mnie trochę zaskoczył, ale jestem bardzo zadowolona, że wszystko tak się potoczyło i myślę, że pod tym względem już nie zmienię zdania ;) 

Najdłuższe wakacje były udane, choć nie wyjeżdżałam nigdzie. Za to podjęłam swoją pierwszą pracę. Co prawda tylko na miesiąc, ale i tak jestem z tego dumna. A mowa tu o sprzedawaniu lodów. Mimo że wtedy często narzekałam, to teraz bardzo miło to wspominam.Tymczasem przed Wami moje podsumowanie książkowego oraz filmowego roku! Od razu mówię, że brałam pod uwagę książki i filmy, których recenzje napisałam i niekoniecznie są to premiery 2017 roku. Są to po prostu moje prywatne odkrycia ;) 
Najlepsza książka 2017:
Najgorsza książka 2017:

Najlepszy film 2017:
Najgorszy film 2017:


Życzę Wam Moi Kochani wspaniałego nowego roku, który przyniesie ze sobą wiele szczęścia i wspomnień, o których będzie pamiętać całe życie! :) 

13 komentarzy:

 1. Mi za to "milk and honey" bardzo się podobało :) W 2018 życzę Tobie roku owocnego w nowe i wspaniałe lektury! Pozdrawiam!

  http://invisiblewoords.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Czasem los wie lepiej cp do nas pasuje. Udanego studiowania i radosnego 2018 roku :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dużo szczęścia w Nowym Roku! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystkiego najlepszego w nowym roku :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Owocnego nowego roku! :) Dużo ciekawych przygód czytelniczych ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Życzę Ci samych sukcesów w 2018 roku! Pozdrawiam :* Dolina Książek

  OdpowiedzUsuń
 7. Życzę jeszcze lepszego roku! Amelię planuje obejrzeć, Vaianę również - przez accantusową wykonanie piosenki Drobnostka ;)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 8. Już któryś raz widzę, że 'Wyśnione miejsca' figurują na liście najgorszych książek. Dla mnie nie było to coś wyjątkowego, ale też nie uważam, że było aż tak złe.

  OdpowiedzUsuń
 9. Pierwszą pracę zawsze człowiek pamięta :D. // Ja na odwrót, kiedyś przez te najdłuższe wakacje w życiu zupełnie się leniłam ;). Szczęśliwego 2018!

  OdpowiedzUsuń
 10. No cóż, ja teraz właśnie będę przygotowywać się do matury i jednocześnie pracuje, chce osiągnąć dość wusolimpoziom by w długie wakacje moc się po prosru bawić :)
  ONLY DREAMS

  OdpowiedzUsuń
 11. Strasznie dużo osób negatywnie ocenia Mleko i miód, zastanawiam się skąd ta popularność w takim razie...

  OdpowiedzUsuń